Koszule na letnie upały

Koszule na letnie upały

Gdy tylko zaczynają się letnie upały, niemal każdy z nas ma wtedy problem ze swoim ubraniem. Większość z nas chociażby nie wiem co na siebie ubrała, to jednak i tak odczuwają wysoką temperaturę, zaczynają się pocić i czuć niekomfortowo nawet w krótkim rękawku. Problem występuje też w przypadku spotkań służbowych, gdzie musimy założyć jakąś koszulę.

Lniana koszula idealna na upały

len na koszuleZa to że się pocimy podczas upałów i nie czujemy się komfortowo w ubraniu jest odpowiedzialny zły dobór tkanin, z których są zrobione nasze rzeczy. W dużej mierze tkaniny sztuczne są tutaj najmniej przydatne w upał, gdyż nasza skóra w takim ubraniu po prostu nie oddycha. Chcąc się czuć komfortowo postawmy lepiej na ubrania wykonane z naturalnie oddychających tkanin takich jak len. Doskonały materiał jakim jest len na koszule pozwala naszej skórze oddychać, a nam czuć się komfortowo. Mikrostruktura lnu jest bardzo dobrze przystosowana jako materiał na ubrania. Len jest lekko, a także dobrze się go nosi. Jeśli mamy założyć koszulę w dniu upałów to najlepiej żeby była ona właśnie wykonana z lnu. Chociaż len ciężko się prasuje to jednak komfort cieplny tego materiału jest wart odrobiny częstszego machania żelazkiem. Do naszej lnianej koszuli możemy sobie dobrać także lniane spodnie, aby także nasze nogi mogły odetchnąć w najcięższy upał. Stawianie na ten naturalny materiał ma nawet dzisiaj sens, więc czemu by nie spróbować.

Chociaz letnie upały dają się we znaki to jednak możemy sobie z nimi poradzić. Najważniejsze to pić dużo wody i odpowiednio się ubrać. Na szczęście w obydwu przypadkach przyroda zadbała o nas i dała nam odpowiednie środki. Len jako produkt naturalny jest ekologicznym sposobem na doskonałej jakości ubranie, z którego będziemy zadowoleni każdego dnia, nawet jeśli akurat będzie panował upał. 

Komentowanie jest wyłączone.