Kosz z bombonierkami i batonikami na prezent

Kosz z bombonierkami i batonikami na prezent

 

Niedawno moja dziewczyna obchodziła swoje dwudzieste piąte urodziny. Wybranie jej oryginalnego prezentu, którego w jakiejkolwiek formie nie dostała ode mnie w przyszłości było dla mnie trochę kłopotliwe, gdyż wszelaką biżuterią i ubraniami obdarowywałem ją na każdą okazję. Jednakże, zapomniałem o tym, że nigdy nie kupiłem jej wyjątkowych słodkości.

Zakup koszyczka z wieloma słodkościami

kosze ze słodyczamiNa samym początku, nie za bardzo wiedziałem w jakiej formie mogę zakupić jej wiele, pysznych słodyczy. Jest ona miłośniczką słodkich rzeczy, dlatego też postanowiłem, że zakupię ich dużo w specjalnym opakowaniu, aby pięknie się prezentowały. Przechadzając się po wielu sklepach w poszukiwaniu różnych słodyczy natknąłem się na kosze ze słodyczami. Były one wyjątkowo duże, a słodycze były pysznymi bombonierkami oraz wszelkiego rodzaju batonikami. Moja dziewczyna bardzo lubi czekoladę, dlatego stwierdziłem, że może to być właśnie to, czego poszukuję. Sam koszyczek, został wykonany z wikliny i wyglądał na taki, który został zrobiony ręcznie. Wyglądał on naprawdę bardzo ładnie i wydawał się na dosyć wytrzymały. Pomyślałem, że po zjedzeniu wszystkich słodyczy, idealnie nada się na dekorację, które moja dziewczyna również uwielbia. Po zakupie, koszyczek musiałem schować w miejscu, w którym nikt by go nie znalazł. Za szafą w sypialni jest idealna szczelina, w której kosz się zmieścił, więc z niej skorzystałem. W dniu urodzin, podarowałem prezent mojej ukochanej.

Była bardzo zadowolona z otrzymanego prezentu i zaskoczona wielkością kosza jak i dużą ilością słodyczy. Bardzo mocno mi podziękowała i podzieliła się, abym mógł skosztować tych przepysznie wyglądających słodkości. Były one naprawdę przepyszne, dlatego też byłem szczęśliwy, że dobrze wybrałem.

 

Komentowanie jest wyłączone.