Korzystanie z poczty kwiatowej

Korzystanie z poczty kwiatowej

Muszę przyznać, że po 10 latach związku trudno jest znaleźć coś, co zaskoczyłoby moją drugą połówkę. W swym związku mamy już „utarte szlaki”. Jednakże warto jest wychodzić z codziennych schematów i przełamywać rutynę. 

Jestem wdzięczny poczcie kwiatowej

poczta kwiatowa wrocławZaskakiwanie drugiej osoby w związku jest bardzo pozytywną rzeczą, która dobrze wpływa na relacje pomiędzy kochającymi się osobami. Mam tu na myśli wyłącznie pozytywne zaskoczenie, czyli takie w którym strona zaskakiwana będzie usatysfakcjonowana. I warto tutaj nadmienić, że nie trzeba wydać miliona dolarów na podróż dookoła świata. Przynajmniej nie od razu. Cieszmy się z małych rzeczy. Czy pamiętacie, kiedy ostatnio usłyszeliście komplement od bliskiej wam osoby? Od razu humor się poprawił, prawda? Pewnego dnia postanowiłem zrobić prezent mojej ukochanej. Najlepsze w tym był fakt, iż prezent nie nawiązywał do żadnej okazji. W pewien zwykły, szary dzień postanowiłem zamówić kwiaty do miejsca pracy mojej narzeczonej. Była paskudna pogoda gdyż było szaro i padał deszcz. Zatelefonowałem pod znaleziony w internecie numer. Z uwagi na to, że nie znam się na kwiatach, poprosiłem panią na linii o pomoc. Kobieta była bardzo pomocna i pomogła mi dokonać wyboru.Poczta kwiatowa wrocław była strzałem w dziesiątkę ponieważ moja narzeczona była całkowicie zaskoczone. Mile. Po powrocie do domu była w świetnym humorze i powiedziała, że to najpiękniejszy prezent jaki w życiu ode mnie dostała. A to dlatego, że był on niewymuszony i spontaniczny.

Wniosek z tego taki, że sprawianie komuś radości sprawia radość również nam. Jeżeli coś komuś dajemy, to tak naprawdę sami otrzymujemy coś w zamian. Polecam sprawdzić robienie sobie prezentów bez okazji, szczególnie w celu poprawy relacji, jeżeli akurat przechodzicie przez tymczasowy kryzys. 

Komentowanie jest wyłączone.