Kontenery socjalne dla twoich pracowników

Kontenery socjalne dla twoich pracowników

 

Przedsiębiorca, przeprowadzający budowę czy oferujący usługi ochroniarskie, ma za zadanie zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki pracy. Dawniej wymagało to, w przypadku budowy, wynajęcia hotelu pracowniczego, a w przypadku ochrony, wydzielenia miejsca, w ochranianym budynku.

Jakie kontenery wybrać?

mobilne kontenery socjalneCzęsto wymagało to poniesienia większych kosztów przez firmę, lub nastręczało dodatkowych problemów, kiedy w ochranianym budynku wydzielone miejsce nie spełniało wszystkich wymogów sanitarnych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Dlatego prawdziwą rewolucją okazały się mobilne kontenery socjalne. Można je przewozić z jednego miejsca budowy na drugie, są niezwykle łatwe w montażu, zajmuje on tylko kilka godzin. Zakup jednego kontenera wychodzi dużo taniej, niż opłaty za hotel pracowniczy. Kontenery, tak zwane stróżówki, są niewielkich rozmiarów, jednak mimo to są bardzo funkcjonalne. Okna i drzwi są tak usytuowane, aby ochroniarz mógł monitorować teren, jednocześnie prowadząc kontrolę wjeżdżających i wyjeżdżających z obiektu pojazdów. Kontenery socjalne mogą służyć za miejsce, gdzie twoi pracownicy zjedzą obiad lub odpoczną w czasie przerwy, oraz ogrzeją się w mroźne, zimowe dni. Można zamówić także, jako uzupełnienie, kontenery sanitarne, które będą służyć za toaletę. Każdy kontener, na specjalne zamówienie, może zostać wyposażony w dodatkowe funkcje, takie, jak: wzmocnione podłoże, izolacja ścian wełną, drzwi przeciwpożarowe oraz klimatyzator. Liczba i rozmieszczenie drzwi i okien również są dopasowywane indywidualnie.

Kontenery to łatwy i tani sposób na zapewnienie odpowiednich warunków socjalnych swoim pracownikom. Na pewno robotnicy, którzy będą mieli wygodne miejsce do zjedzenia obiadu oraz załatwienia potrzeb fizjologicznych, będą zadowoleni.

 

Komentowanie jest wyłączone.