Kombinezon dla nurka jako prezent

Kombinezon dla nurka jako prezent

Nasz kolega z pracy niedługo będzie obchodził swoje trzydzieste urodziny. W naszej firmie panuje taka tradycja, że zawsze składamy się na prezenty. Tym razem kupimy coś odpowiedniego dla Macieja. Wiemy, iż interesuje się on nurkowaniem, więc zapewne wybierzemy coś z tej kategorii.

Czy nowy kombinezon będzie dobrym prezentem?

http://www.faun.com.pl/nurek/www/diver-o-produkcieKoleżanka z mojego działu wpadła na pomysł, abyśmy złożyli się dla niego na nowy kombinezon. Myślę, że jest to dobry pomysł, z tym że mamy jeden bardzo istotny problem, albo inaczej – sprawę do załatwienia. Aby móc kupić kombinezon dla kolegi Macieja musimy znać jego rozmiary. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nurek musi mieć ubranie odpowiednio dopasowane do postury swojego ciała. W żadnym przypadku skafander czy kombinezon nie może być za ciasny, ponieważ ruchy będą skrępowane, a co za tym idzie pływanie utrudnione, a nawet niemożliwe. Skafander nie może być również za duży, aby ciało było dobrze odizolowane od wody. Skafander musi przylegać do ciała, aby pływanie było łatwiejsze poprzez opływowy kształt. Kombinezon – dobry pomysł tylko tez trzeba wiedzieć jaki. Nie ma sensu kupować najtańszego, który nie chroni tak ciała, jak na przykład termoaktywne z wbudowanymi pęcherzykami powietrza. Jeśli zdecydujemy się na taki prezent, to jedna z osób w naszym dziale będzie musiała albo zmierzyć kolegę Macieja, albo skontaktować się z jego żoną, aby ta go zmierzyła. Trzeba to zrobić tak, aby nie podpadło i kolega nie zorientował się, co planujemy mu kupić z okazji urodzin.

Jeszcze zdecydujemy co kupić Maciejowi, ale jedno jest pewne – będą to jakieś akcesoria do nurkowania. W końcu każdy z nas dostaje to co lubi. Ważne, aby nasz kolega był zadowolony i miał po swoich kolegach z pracy niezapomnianą i pożyteczną pamiątkę.

Czytaj więcej na: http://www.faun.com.pl/nurek/www/diver-o-produkcie

Komentowanie jest wyłączone.