Koleżanka dostaje pożyczkę dla zadłużonych

Koleżanka dostaje pożyczkę dla zadłużonych

Moja dobra koleżanka ostatnio musiała zmienić umowę jaką miała w banku na kredyt. Po prostu gdy brała kredyt jej sytuacja materialna była zupełnie inna niż ta jaką ma teraz. Po prostu wcześniej miała dużo więcej pieniędzy. Po prostu jej mąż wtedy pracował na dwóch etatach i stać ją było na to żeby płacić dużo wyższe raty.

Pożyczki bez bik dla zadłużonych

kredyt pod zastaw domuJednak po jakimś czasie jedną firmę, w której pracował mąż koleżanki zamknięto. I tym samym nie mogli już płacić tak wysokiej raty jak płacili wcześniej. Nie  było ich po prostu na to stać. Dlatego też bank zmienił umowę kredytową i wydłużył okres spłaty a także zmniejszył ratę. Jednak przez to nie mgli już ubiegać się o kredyt w banku. Po prostu są teraz dla banku takimi jakby zadłużonymi klientami. Są dla nich po prostu niewiarygodni. Koleżanka miała w tym roku komunię młodszego syna i potrzebował małej kwoty żeby zrobić mu jakieś przyjęcie. Jednak ze względu na to, że nie mogła otrzymać kredytu szukała innych rozwiązań. Okazało się, że są pożyczki bez bik dla zadłużonych i że ona właśnie z takiej oferty może skorzystać. A tą firmę pożyczkową polecił jej brat, który brał już pożyczkę bez bik dla firm i był naprawdę bardzo zadowolony. Koleżanka dostała taka pożyczkę bez większego problemu. Podobno tam można dostać nawet pożyczkę pod zastaw na przykład domu albo jakiejś innej nieruchomości. Koleżanka była naprawdę zadowolona bo ta pożyczka pozwoliła zrobić naprawdę wspaniałe przyjęcie dla jej syna.

A zresztą z tego co mi opowiadała to za tą pożyczkę nie musi wcale płacić dużo. Po prostu rata jest jak najbardziej dostosowana do jej możliwości finansowych. Wie, że w przyszłości pewnie będzie musiała jeszcze nie raz skorzystać z takiej pożyczki. Bo dla takich osób jak ona jest to dobre rozwiązanie.

Źródło http://janvest.pl

Komentowanie jest wyłączone.