Kolekcja kolczyków ze złota

Kolekcja kolczyków ze złota

 

Bardzo lubię biżuterię, szczególnie tą złotą. W mojej kolekcji posiadam naprawdę dużo różnych dodatków. Najwięcej mam kolczyków, bo jest to chyba mój ulubiony dodatek. Głównie dlatego, że moim zdaniem bardzo podkreśla on urodę i kolor moich oczu. Do tego, dzięki fajnym kolczykom nawet najprostsza stylizacja ożywa i staje się o wiele ciekawsza. 

Kolczyki ze złota są moimi ulubionymi

delikatne kolczyki ze złotaMoimi ulubionymi kolczykami są te ze złota, chociaż posiadam w swojej kolekcji też kolczyki srebrne i z bliżej niezidentyfikowanego materiałów, które kupowałam dawno temu w sieciówkach. Bardzo lubię różowe złoto, które jest tak bardzo ostatnio popularne. Nie dziwię się, że zdobyło taką popularność – jest naprawdę piękne. Moimi ulubionymi kolczykami są delikatne kolczyki ze złota, które dostałam od mamy tuż po ukończeniu studiów i uzyskaniu tytułu magistra. Są to wiszące kolczyki, które choć są bardzo długie, są właśnie bardzo eleganckie i subtelne, przez co pasują do każdej stylizacji. Mają one dla mnie oczywiście bardzo duże znaczenie sentymentalne, bo kojarzą mi się z rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Bardzo często noszę również kolczyki, które kupiłam sobie za swoją pierwszą premię. Te kolczyki nie są już delikatne, a bardzo ozdobne z wieloma kolorowymi kamieniami, dlatego kiedy je zakładam to staram się być wtedy mieć na sobie prostą stylizację, najlepiej moim zdaniem pasują do sukienek.

Myślę, że z czasem moja kolekcja będzie się jeszcze bardziej powiększać. Niestety, kiedyś będę musiała też zrobić w niej porządki i pozbyć się kolczyków i dodatków, które są stare i nie są złote lub srebrne. Może część z mojej kolekcji oddam siostrze i przyjaciółkom, o ile spodobają im się któreś z tych elementów biżuterii, które będę chciała wyrzucić. 

 

Komentowanie jest wyłączone.