Kładę u klienta posadzkę epoksydową

Kładę u klienta posadzkę epoksydową

Zawsze jesteśmy wysyłani na robotę w więcej osób. Wiadomo, że jeden pracownik samodzielnie nie wykona takich ciężkich prac. Ostatnio mamy masę zamówień i coraz trudniej wyrabiamy się z terminami. Szef postanowił osobiście się we wszystko zaangażować.

Szef pomagał mi położyć posadzkę epoksydową

posadzki epoksydowe wrocławFachowo nasza firma kładzie posadzki epoksydowe wrocław i głównie tego typu prace wykonujemy. Kiedy wszyscy byliśmy na robocie to przyjechał do nas szef i mnie zawołał. Powiedział, że dostał pilne zlecenie, które chce zrealizować i będę wysłany do klienta, który jest wymagający. Miałem kłaść w całym jego domu posadzki epoksydowe wrocław i się zaskoczyłem, że to takiej roboty wybrał mnie jednego. Przecież sam będę się z tym bawił długo. Szef zauważył moje zwątpienie i dodał, że nie mam się czego obawiać, bo jedzie tam ze mną. Ulżyło mi, że razem będzie kłaść u klienta posadzki, ponieważ dzięki temu jest to zlecenie realne do wykonania. Kierowca już wyjechał wcześniej i dostarczył wszystko na miejsce. Ja pojechałem z szefem jego samochodem. Ma całkiem niezłe auto i w sumie to pierwszy raz nim jechałem. Na miejscu szef również przebrał się w odzież roboczą i zabraliśmy się za kładzenie posadzki u klienta. Nasze posadzki epoksydowe wrocław są bardzo dobrej jakości i mają długą gwarancję. Szef dzięki temu cieszy się sporym zaufaniem. Dlatego też jako jedna z niewielu firm otrzymujemy tak liczne zlecenia. Pracowaliśmy bardzo ciężko i szef na prawdę dawał z siebie wszystko. Dobrze mi się pracowało z nim.

We dwójkę to zrobiliśmy wszystko jak należy. Potrafiliśmy się świetnie dogadać i współpraca szła jak po przysłowiowym maśle. Zażartowałem nawet, że ciągle mógłbym z szefem pracować, bo robota wtedy idzie bardzo szybko. Kto wie jak będzie.

Komentowanie jest wyłączone.