Każdy pracownik dostał nowe stanowisko z telefonem

Każdy pracownik dostał nowe stanowisko z telefonem

Początki nie należały do najłatwiejszych w mojej firmie, ale starałem się pracownikom zapewnić wszystko co wykonywania obowiązków. Kiedy w końcu udało się zarabiać jakieś konkretne pieniądze to uznałem, że przyszedł czas na poważne zmiany w firmie.

Biura z nowoczesnymi telefonami

telefony yealinkPierwszą sprawą, którą postanowiłem się zająć to były telefony yealink, które musiały znaleźć się na każdym stanowisku. Pracownicy pracowali na zmiany, ponieważ nie posiadałem tyle stanowisk z telefonami i w końcu mogłem dokonać zmian. W biurze zaszły ogromne zmiany. Dostawione zostały nowe stanowiska pracy, gdzie znajdował się odpowiedni sprzęt. Kiedy pracownicy po nowym roku wrócili do pracy to wszyscy zaczęli pracę na pierwszą zmianę. Poinformowałem ich, że przy każdym stanowisku jest telefon a stanowisk jest tyle ilu pracowników. Wszyscy się ucieszyli, ponieważ chcieli pracować na jedną zmianę i w końcu udało mi się to zrealizować. Sprzedaż zawsze była lepsza w godzinach porannych i te zmiany korzystnie wpłynęły na osiągane zyski w mojej firmie. Telefony, które zdecydowałem się zakupić idealnie pasowały do profilu mojej działalności. Telefony posiadały wiele przydatnych funkcji, z których pracownicy często korzystali. Dla nich również dzięki temu praca stała się o wiele łatwiejsza co od razu mi powiedzieli. Dobrze, że firmę rozwinąłem tak sprawnie, ponieważ początkowo miałem obawy i nie wiedziałem czy mi się uda. Wszystko potoczyło się jednak tak, jak sobie to zaplanowałem na samym początku.

Zatrudniłem z czasem więcej pracowników i teraz jestem średnim przedsiębiorcą. Zatrudniam ponad sto osób na stanowiskach handlowych ale nie zamierzam na tym poprzestać. Chcę się co roku rozwijać i zwiększać zatrudnienie. Wiem, że to mi się na pewno uda.

Komentowanie jest wyłączone.