Jakie są najlepsze ceny zdjęć 360?

Jakie są najlepsze ceny zdjęć 360?

W dobie postępującej techniki, fotografia również rozwija się w zawrotnym wręcz tempie, dzięki czemu z roku na rok produkowany jest coraz to nowszy sprzęt za sprawą którego jesteśmy w stanie uzyskać naprawdę doskonałe zdjęcia. Jednym z najlepszych wynalazków ostatnich czasów okazała się być panorama sferyczna.

Najbardziej korzystne ceny zdjęć 360

korzystny cennik za zdjęcia 360Wraz z tym, jak nadeszła moda na tworzenie panoramy sferycznej, coraz więcej firm zaczęło korzystać z usług profesjonalnych fotografów zajmujących się tworzeniem panoramy sferycznej. Jest to bowiem doskonały sposób na to, aby skutecznie i nowocześnie zareklamować nasz biznes w sieci. Dzięki tego typu zdjęciom możemy pokazać, jak nasza firma wygląda z zewnątrz, a nawet dzięki niej oprowadzić po jej wnętrzu wirtualnych gości. Wszystko to za sprawą zdjęć! Ile jednak kosztuje wykonanie tego typu fotek? Korzystny cennik za zdjęcia 360 zależy od wielu kwestii. Firmy oferujące wykonanie panoramy sferycznej podchodzą do każdego projektu bardzo indywidualnie toteż nie ma uniwersalnego cennika na każdą panoramę sferyczną, ponieważ kwota jest uzgadniania indywidualnie z klientem. Możliwe jest jednak oszacowanie w przybliżeniu kwoty za zdjęcia, dzięki cennikowi za podstawowe usługi. Przeważnie cena pojedynczej prezentacji waha oscyluje wokół 300zł. Kolejne wykonanie panoram w tej samej lokalizacji może już kosztować znacznie mniej. Za wykonanie mapki sytuacyjnej zapłacimy około 100zł, podobnie jak za indywidualny interfejs. Za to takie usługi jak: połączenie panoram w wirtualną wycieczkę, efekty dźwiękowe, czy lokalizacja filmu wideo potrafią już kosztować naprawdę grosze.

Jak widać wykonanie panoramy sferycznej wcale nie należy do drogiej inwestycji, a może przynieść naprawdę niesamowicie wiele korzyści naszej firmie. Każdy, kto posiada swój biznes wie, jak ważną rolę gra dobrej jakości reklama, a dzięki zdjęciom sferycznym uzyskamy chyba jej najlepszą odsłonę. 

Komentowanie jest wyłączone.