Jaką lampę do paznokci hybrydowych wybrać?

Jaką lampę do paznokci hybrydowych wybrać?

Wraz z coraz większą popularnością lakierów hybrydowych i zwiększeniem liczby użytkowniczek korzystających z tego typu lakierów w domu powstaje coraz więcej firm zajmujących się tą tematyką. A co za tym idzie na rynku pojawiają się ciągle nowe lakiery i akcesoria do hybryd, w tym lampy służące do utrwalenia lakierów nakładanych na paznokieć w czasie robienia manicure.

Lampa UV jest bardzo uniwersalna

lampa uv do paznokci hybrydowychNiestety, ponieważ na rynku jest tak wiele produktów związanych z paznokciami hybrydowymi jest wśród nich też dużo produktów, które są po prostu złe. Dlatego trzeba kupować produkty z zaufanych i polecanych przez innych stron internetowych oraz sklepów. Bardzo ważną sprawą w robieniu paznokci hybrydowych jest lampa. Zarówno profesjonalistki w salonach, jak i panie w domach używają albo lampy LED albo UV. Lampa UV do paznokci hybrydowych jest sprzętem wielozadaniowym, ponieważ za jej pomocą możemy utrwalić nie tylko lakier hybrydowy ale również paznokcie, na których został nałożony żel akrylowy. Wybierając lampę UV bardzo ważne jest to by wybrać taką o wysokiej mocy najlepiej, 36 W, bo będzie wtedy krócej utwardzać lakier. Przeciętny czas potrzebny na utrwalenie warstwy lakieru wynosi 120 sekund. Oczywiście takie lampy posiadają timer, więc nie trzeba się martwić liczeniem czasu. Ciekawą opcją, którą posiada wiele lamp jest to, że włącza się ona samoistnie po położeniu pod nią ręki.

To czy wybierzemy lampę UV czy LED zależy wyłącznie od naszych preferencji. Jeżeli zależy nam na wielofunkcyjności lampa wykorzystującą promienie UV będzie najlepszym wyborem. Przed jej kupnem należy tylko upewnić się, że jej producent to dobra firma, która działa na rynku już jakiś czas i jej produkty są warte swojej ceny i tego by zwrócić w ogóle na nie uwagę.

Komentowanie jest wyłączone.