Jak działa Amnesia Haze?

Jak działa Amnesia Haze?

Zakup kolekcjonerskich nasion marihuany jest bardzo dobrym sposobem na inwestycję, albowiem za kilka lat, niektóre jej odmiany, będzie można sprzedać ze sporym zyskiem. Tyczy się to jednak tylko odmian, których popularność jest bardzo duża.

Gdzie kupić ziarna Amnesia?

amnesia haze nasionaNa rynku oryginalnych ziaren kolekcjonerskich możemy spotkać wiele kultowych odmian marihuany, a jedną z nich jest na pewno Amnesia Haze. Dlaczego jest ona tak popularna? Albowiem cechuje się szybkim kwitnieniem (około 12 tygodni), można ją uprawiać zarówno indoor jak też outdoor, a co najważniejsze daje bardzo wysoki plon. Istotna jest tak samo zawartość THC, a ta, w Amnesii jest na poziomie 22%, co przyjmuje się jako bardzo wysoki współczynnik. Jeżeli chcemy kupić Amnesia Haze nasiona tej odmiany znaleźć najprościej w jednym ze sklepów online. Dlaczego, albowiem w nich jest najtaniej i jedno nasiono tego gatunku nabędziemy już za niewiele ponad 40 złotych. Natomiast, gdy zdecydujemy się nabyć ich większą ilość zapłacimy znacznie mniej, ponieważ takie zakupy premiowane są bardzo korzystnymi rabatami. Zaznaczmy również, że każda partia ziaren jest opatrzona informacjami o miejscu pochodzenia ziarna, dacie zbioru oraz dacie ważności. Jednak data ważności jest najmniejszym zmartwieniem, ponieważ ziarna są zdolne do wydania plonu nawet po kilkunastu latach, ale tylko pod warunkiem, że były właściwie przechowywane. Co to znaczy? Że należy zapewnić im miejsce suche i zaciemnione, najlepiej o umiarkowanej temperaturze.

Koszt nasion marihuany nie jest wysoki, zwłaszcza, że za kilka lat i tak będą one znacznie droższe. Ta zasada na pewno sprawdzi się w przypadku Amnesii, która zostanie, wcześniej lub później, wyparta z rynku przez młodsze odmiany, a wtedy, paradoksalnie, można będzie odsprzedać jej pestki za sporą sumę.

Komentowanie jest wyłączone.