Grawerowane pieczątki

Grawerowane pieczątki

Mam swój mały biznes, w sumie nie jest to nic wielkiego, tylko taka mała firma, która zajmuje się grawerowaniem pieczątek. Ta moja firma znajduje się w pięknym mieście, jakim jest Kraków. W zasadzie do tego miasta przyjechałem na studia ponad dziesięć lat temu i miasto tak mi się spodobało, że postanowiłem osiedlić się właśnie tutaj na stałe.

Czy grawerowanie pieczątek jest opłacalne?

pieczątkiStąd również pochodzi moja narzeczona, która jest ogromną miłośniczką Krakowa, także nie może być mowy, żebyśmy mieszkali w innym mieście. Ja tą moją firmę założyłem wraz z moim kolegą dopiero w tym roku. Na początku wahaliśmy się, czy to dobry pomysł, ale w końcu postanowiliśmy, że zaryzykujemy, ponieważ przecież non stop wiele firm wyrabia sobie tanie pieczątki Kraków. Od samego początku nasz biznes dobrze nam szedł, ale to pewnie dlatego, że u nas najtańsze w mieście było od początku grawerowanie, także na pewno ten fakt ludzi zachęcił do tego, żeby pieczątki robili właśnie u nas. W tej firmie na razie pracujemy we dwóch, ale to dlatego że jak wspomniałem dopiero co zaczęliśmy i jeszcze ta nasza firma nie rozkręciła się tak, jak planujemy ją rozkręcić. Na razie wynajmujemy malutki lokal w jednym z osiedlowych bloków, ale mamy w planach na początku przyszłego roku wynająć jakieś większe miejsce, w którym ta nasza firma mogłaby działać. Na razie są to jedynie plany. Również planujemy rozszerzyć nasz asortyment i zacząć produkować i grawerować również inne rzeczy, ponieważ na samych pieczątkach, można powiedzieć że daleko się nie zajedzie.

Na razie idzie nam dobrze, ale trzeba ” dmuchać na zimne „, tak więc kombinujemy co i jak, żeby ta nasza firma utrzymała się na rynku i całkiem dobrze prosperowała. Pomysłów na razie mamy bardzo, ale to bardzo dużo, ale co z tego wyjdzie, to dopiero się okaże w przyszłości.

Komentowanie jest wyłączone.