Gdzie w opolskim znajdę restaurację na imprezę?

Gdzie w opolskim znajdę restaurację na imprezę?

Niedługo miało urodzić się moje pierwsze dziecko. Moje przyjaciółki chciały wpaść do mnie jeszcze przed porodem i zrobić popularną imprezę zwaną baby shower. Uznałam, że to jest świetny pomysł, bo po urodzeniu dziecka pewnie nie będę miała czasu na to, żeby się z nimi spotkać. Postanowiłam jednak wynająć lokal restauracyjny na tą imprezę, ponieważ w domu miałam za mało miejsca.

Wynajęłam salę w restauracji na imprezę

restauracja na imprezę OpolskiePoszukiwania odpowiedniego miejsca rozpoczęłam na internecie. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: restauracja na imprezę Opolskie, i zaczęłam przeglądać oferty. Zależało mi na tym, aby wybrać jakąś małą kameralną restaurację, znajdującą się blisko mojego miejsca zamieszkania. Na szczęście szybko udało mi się taką znaleźć. Restauracja miała wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych i miała bardzo dobre opinie klientów. Klienci pisali głównie o tym, że serwują tam bardzo dobre jedzenie, że jest sprawna i profesjonalna obsługa kelnerska i o tym, że restauracja ma piękny i gustowny wystrój, który pasuje do wszelkich imprez okolicznościowych. Kolejną zaletą tego miejsca był dla mnie fakt, że można było wynająć całą restaurację, a nie tylko salę. Dzięki temu podczas mojej imprezy w restauracji nie znajdowali się postronni goście. Dzięki temu było kameralnie, cicho i spokojnie.

Zadzwoniłam pod podany numer telefonu i spytałam o wolne terminy. Akurat mieli wolny termin w weekend, kiedy chciałam urządzić imprezę, dlatego od razu go zarezerwowałam. I jak już wkrótce się okazało to był bardzo dobry wybór. Ciepłe dania mogłam wybrać z karty menu lokalu, która była dość obszerna. Dania okazały się bardzo smaczne. Impreza została świetnie zorganizowana, a do naszej dyspozycji byli naprawdę mili i profesjonalni kelnerzy.

Komentowanie jest wyłączone.