Fotelik na dłużej

Niemiecka firma Recaro znana jest na polskim rynku przede wszystkim jako producent fotelików samochodowych. Ponad sto lat doświadczenia sprawia, że Polacy chętnie kupują produkty tej firmy, a co za tym idzie, ta stale wprowadza na nasz rynek swoje nowości.

Fotelik od 9 do 36 kilogramów

fotelik samochodowy recaro 9 36Ostatnią nowością na naszym rynku są foteliki samochodowe 9-36 kg. Fotelik samochodowy Recaro 9 36 dostępny jest w dwóch modelach i kilku wariantach w każdym z nich. Jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony jest dla dzieci z wagą od 9 do 36 kilogramów, więc de facto jest produktem, z którym nasza pociecha nie rozstanie się od 9 miesiąca życia, aż do końca swojej fotelikowej przygody. Trwałość i wytrzymałość materiałów, z których zbudowany jest fotelik, daje nam pewność, że faktycznie będzie to inwestycja na lata. Inwestycja, która owocuje przede wszystkim bezpieczeństwem naszej pociechy. Recaro stawia w swoich fotelikach na maksymalne bezpieczeństwo za pomocą materiałów, które absorbują energię, regulowanych zagłówków i 5-cio punktowych pasów bezpieczeństwa pokrytych specjalnymi nakładkami, by nie podrażnić skóry dziecka. Aby lepiej dopasować fotelik do potrzeb najmłodszych użytkowników, foteliki zostały wyposażone w nakładkę redukcyjną, dzięki której zmniejszymy objętość fotelika w pierwszej fazie użytkowania. Foteliki Recaro wyposażone są w system cyrkulacji powietrza, a pasywny system wentylacji zapewnia komfort nawet w ciepłe dni.

Co warte podkreślenia foteliki Recaro wyposażone są również w zintegrowany układ głośników Recaro Sound System z gniazdem MP3. Wbudowane głośniki zachęcają dziecko do utrzymywania głowy w obszarze chronionym zagłówkiem, a samo dziecko dzięki nim może cieszyć się swoimi nagraniami, nie przeszkadzając innym pasażerom.

Komentowanie jest wyłączone.