Fotelik na dłużej

Fotelik na dłużej

Niemiecka firma Recaro znana jest na polskim rynku przede wszystkim jako producent fotelików samochodowych. Ponad sto lat doświadczenia sprawia, że Polacy chętnie kupują produkty tej firmy, a co za tym idzie, ta stale wprowadza na nasz rynek swoje nowości.

Fotelik od 9 do 36 kilogramów

fotelik samochodowy recaro 9 36Ostatnią nowością na naszym rynku są foteliki samochodowe 9-36 kg. Fotelik samochodowy Recaro 9 36 dostępny jest w dwóch modelach i kilku wariantach w każdym z nich. Jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony jest dla dzieci z wagą od 9 do 36 kilogramów, więc de facto jest produktem, z którym nasza pociecha nie rozstanie się od 9 miesiąca życia, aż do końca swojej fotelikowej przygody. Trwałość i wytrzymałość materiałów, z których zbudowany jest fotelik, daje nam pewność, że faktycznie będzie to inwestycja na lata. Inwestycja, która owocuje przede wszystkim bezpieczeństwem naszej pociechy. Recaro stawia w swoich fotelikach na maksymalne bezpieczeństwo za pomocą materiałów, które absorbują energię, regulowanych zagłówków i 5-cio punktowych pasów bezpieczeństwa pokrytych specjalnymi nakładkami, by nie podrażnić skóry dziecka. Aby lepiej dopasować fotelik do potrzeb najmłodszych użytkowników, foteliki zostały wyposażone w nakładkę redukcyjną, dzięki której zmniejszymy objętość fotelika w pierwszej fazie użytkowania. Foteliki Recaro wyposażone są w system cyrkulacji powietrza, a pasywny system wentylacji zapewnia komfort nawet w ciepłe dni.

Co warte podkreślenia foteliki Recaro wyposażone są również w zintegrowany układ głośników Recaro Sound System z gniazdem MP3. Wbudowane głośniki zachęcają dziecko do utrzymywania głowy w obszarze chronionym zagłówkiem, a samo dziecko dzięki nim może cieszyć się swoimi nagraniami, nie przeszkadzając innym pasażerom.

Komentowanie jest wyłączone.