Firmy oferują montowanie sprzętu w cenie zlecenia

Firmy oferują montowanie sprzętu w cenie zlecenia

Będąc odpowiedzialnym za zabezpieczenie techniczne obiektu często planuje różnego typu inwestycje. Ostatnio zdarzyło mi się planować inwestycję, która miała na celu unowocześnienie klas dydaktycznych w naszej szkole. W ramach posiadanej wiedzy dostałem zadanie porównania ofert firm, które dostarczają rzutniki. W związku z tym przystąpiłem do rozeznania rynku. Mimo, że firm, które zajmują się tego typu usługami nie brakuje to nie każda oferta jest równie atrakcyjna.

Rzutniki dostarcza i montuje jedna firma

montaż rzutnikaW chwili obecnej zlecając zlecenie na dostarczenie różnego rodzaju sprzętu odbiorca oczekuje, że usługa zostanie wykonana w sposób kompleksowy. Oprócz przywiezienia sprzętu wymagany jest również montaż rzutnika, który eliminuje wszelkie błędy podczas uruchomienia urządzenia. Dzięki temu instytucja zlecająca dany przetarg jest w stanie całkowicie odciąć się od fazy wdrożenia nowego urządzenia. Z kolei firmy dostarczające sprzęt mają jeszcze jedną opcję promocji swoich usług. Często zdarza się sytuacja, w której do zamówienia sprzętu za jakąś kwotę montaż na obiekcie klienta oraz transport jest w cenie. Skłania to inwestorów do podjęcia przedsięwzięć mających na celu spełnienie minimalnego progu zamówienia. Dla inwestorów, którzy mają pod swoją opieką więcej niż jeden budynek często jest to doskonała sytuacja do przeprowadzenia modernizacji w więcej niż jednym obiekcie. Dzięki temu ponoszą oni wymierne korzyści.

Jedna firma dostarcza sprzęt, jedna montuje oraz jedna serwisuje przez co dużo łatwiejszy staje się proces eksploatacji urządzenia. Nie trzeba już dzwonić do kilku firm w celu umówienia serwisu czy wymiany wadliwego urządzenia, wszystko można załatwić pod jednym numerem telefonu. Wpływa to na oszczędność czasu a także środków finansowych inwestora, który może się skupić na kolejnych inwestycjach.

Komentowanie jest wyłączone.