Dżakuzi do domu – odrobina luksusu dla każdego

Dżakuzi do domu – odrobina luksusu dla każdego

Po 10-ciu latach małżeństwa i odłożeniu sporej kwoty oraz sprzedania mieszkania w końcu mogliśmy przenieść się wraz z mężem z mieszkania do własnego domu. Cały projekt domu powstał według naszych pomysłów, więc od paru tygodni mogę w końcu cieszyć się wszystkimi wnętrzami, które wyglądają tak jak sobie je wymarzyłam. Najbardziej kocham moją dużą kuchnię i łazienkę, w której znajduje się dżakuzi.

Jestem zachwycona ekskluzywnym dżakuzi

ekskluzywne dżakuzi do domuSzczerze mówiąc projektując łazienkę w naszym domu miałam trochę inny plany – przede wszystkim miała być ona odrobinę mniejsza. To mój mąż wpadł na pomysł by wstawić ekskluzywne dżakuzi do domu, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Powiedział, że należy mi się wszystko co najlepsze i będzie to cudowne miejsce do relaksu. I  miał rację. Uwielbiam wieczory w dżakuzi, w szczególności kiedy dla odpowiedniego nastroju zapalam świeczki zapachowe i na moje zmysły oprócz ciepłej wody działa również zapach. Ogólnie bardzo lubię swoją łazienkę, ponieważ jest urządzona bardzo stylowo i też działa na mnie uspokajająco. Czuję się jakbym była w prawdziwym spa, tylko nawet lepszym, bo zaraz po wyjściu z dżakuzi mogę położyć się w swoim wielkim, wygodnym łóżku. Bardzo podoba mi się dizajn wybranego przez nas dżakuzi – wygląda naprawdę świetnie i efektownie, bo jest to model dżakuzi wpuszczanego w podłogę.

Pomysł mojego męża z zainstalowaniem w domu dżakuzi był naprawdę świetny. Korzystamy z niego oboje bardzo często, szczególnie w weekendy kiedy w końcu możemy odpocząć od pracy, goniących nas terminów projektów i zgiełku w firmie. Dżakuzi jest po prostu idealnym sprzętem do tego by się porządnie odprężyć we własnym domu. Zauważyłam też, że od kiedy używam dżakuzi moja skóra nie jest już tak sucha jak kiedyś.

Komentowanie jest wyłączone.