Dron z kamerą – popularność

Dron z kamerą – popularność

Będąc dzieckiem najwięcej czasu spędzamy na zabawie, ewentualnie na nauce. Jest to najbardziej beztroski czas w życiu każdego. Patrząc z perspektywy czasu, nie rozumiem jak można chcieć dorosnąć, tylko po to żeby codziennie mierzyć się z nowymi przeciwnościami losu. Życie nigdy nie jest tak proste jak dorośniemy. Nie ma czasu na beztroskie popołudnia i luźne wieczory przed snem spędzone przy komputerze czy zabawy dronem z kamerą.

Nasze hobby jakim jest dron z kamerą

dronPopołudnia spędzamy na powrocie z pracy i innych obowiązkach domowych, a wieczory zamiast spędzić przed komputerem grając w coś lub oglądając seriale lub filmy musimy się zająć swoją partnerką, która niestety ma swoje potrzeby. Codziennie te same, aż do znudzenia. Ostatnio w miejscu pod nazwą „Sklep z dronami” była wielka dostawa i w końcu udało nam się kupić upragniony quadrocopter. Niestety on jak i nasz ulubiony dron z kamerą cały czas stoi na półce i czeka na okres w którym będę mieć czas aby sobie polatać. Jedno popołudnie, które spędzę samemu bez jęczącej nad uchem żony. Tak samo na wypróbowanie czeka jeszcze jeden wynalazek, który nomen omen dostaliśmy od żony, a jest to dron z kamerą, dzięki któremu będziemy mogli w końcu tworzyć filmy ze swoich przelotów i zamieszczać je w mediach społecznościowych lub na naszym kanale filmowym. Ale najpierw trzeba na to znaleźć czas, a bycie dorosłym i życie w stałym związku niestety w sposób bardzo skuteczny utrudnia tak przyziemne rzeczy jakimi jest czas wolny i chęć zabawy.

Więc drogie dzieci jeśli nie musicie zbyt szybko dorosnąć to nie dorastajcie i cieszcie się dzieciństwem, bo później już tak kolorowa nie będzie. Więc dron z kamerą jest dobrym wyborem dla młodego człowieka.

Komentowanie jest wyłączone.