Dostaję zniżkę na depilację laserową

Dostaję zniżkę na depilację laserową

 

Niebawem będzie wiosna i od razu to odczułam. Zapragnęłam mieć nową fryzurę, pofarbowałam włosy no i zainwestowałam w kosmetyki do makijażu. Przeglądam zawsze oferty w internecie i jak jest coś taniego to zawsze się na to decyduję.

Ze zniżką zapłaciłam niewiele za depilację laserową

depilacja laserowa szczecinKiedy przeglądałam oferty salonów kosmetycznych to moją uwagę przykuła depilacja laserowa szczecin, która była w promocji. Osoba, która wyśle e-maila, otrzyma kupon upoważniający do zniżki na ten zabieg. Kiedyś miałam taką depilację pach i przyznam, że jestem z tego zadowolona. Na nogi taka depilacja laserowa szczecin też by się przydała. W tym roku jadę na tydzień nad morze i nie chcę tracić czasu na golenie nóg. Zdążę do tego czasu zapisać się na kilka sesji. Obliczyłam szybciutko koszty i od razu wysłałam e-maila do tego salonu, żeby otrzymać zniżkę. Odpowiedź przyszła błyskawicznie i wydrukowałam ten kupon. Zadzwoniłam do salonu, żeby umówić się na konkretny termin. W dniu zabiegu byłam bardzo podekscytowana. Wiedziałam jak przeprowadzana jest depilacja laserowa szczecin i nie była to dla mnie żadna nowość. Kosmetyczka wszystko przed zabiegiem mi dokładnie wyjaśniła i zaczęła. Kompletnie nic nie czułam. Jak miałam robione pachy to trochę to odczuwałam, ale tym razem było inaczej. Nawet w pewnym momencie zrobiło mi się tak błogo, że chyba na moment przysnęłam. Mimo wszystko ta depilacja laserowa szczecin nie trwała długo i miałam jeszcze mnóstwo czasu, żeby wybrać się na zakupy. Muszę mieć przecież nową sukienkę.

Później byłam jeszcze na trzech zabiegach i to zdecydowanie wystarczyło. Jestem przygotowana do wyjazdu nad morze i nie muszę się martwić w końcu o nogi, ponieważ są cały czas gładkie. Nawet namówiłam na ten zabieg swoją siostrę.

 

Komentowanie jest wyłączone.