Dobry fotograf z polecenia

Dobry fotograf z polecenia

Moi rodzice obchodzili niedawno rocznicę ślubu. Ja z moją siostrą od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad tym jaki byłby dla nich najlepszy prezent z tej okazji. W końcu była to już trzydziesta piąta rocznica i należało wybrać dla nich coś wyjątkowego. 

Wyjątkowa sesja fotograficzna na prezent

sesja zdjęciowa bydgoszczPrzypomniało mi się, że rodzice zawsze narzekali na to, że nie mieli zbyt dużo zdjęć ze ślubu. I wtedy wpadłam na pomysł, że sesja zdjęciowa bydgoszcz byłaby dla nich najlepszym prezentem. W końcu mogli by mieć sesję z prawdziwego zdarzenia, na której byliby tylko oni. Siostra także stwierdziła, że jest to świetny pomysł. Musiałyśmy znaleźć tylko dobrego fotografa. Ja chciałam żeby był to ktoś sprawdzony i najlepiej z polecenia. Dlatego też pytałam wśród znajomych czy może ktoś nie zna dobrego fotografa. Moja koleżanka niedawno brała ślub i była zachwycona tym panem, który robił jej zdjęcia. Wzięłam więc od niej namiary i zadzwoniłam do niego. Okazało się, że taka sesja jest możliwa i pan ten wykonywał już podobne. Bardzo zależało mi i siostrze na tym żeby zdjęcia zostały wykonane zarówno w plenerze jak i w domu. Myślałam, że taka seja jest dużo droższa. A byłam pozytywnie zaskoczona ceną. Gdy umówiliśmy się z fotografem na określony termin powiedzieliśmy o tej niespodziance rodzicom. Byli zachwyceni tym pomysłem. Mama zapisała się do kosmetyczki na makijaż i do fryzjera na ułożenie włosów. Także wiedziałam, że bardzo się do tego przygotowują.

Podczas sesji towarzyszyłam rodzicom. Muszę przyznać, że z przyjemnością patrzyłam jak pracuje ten fotograf. Jego zdjęcia były świetne. Widać było też, że ma bardzo profesjonalny sprzęt i dlatego też niektóre ujęcia wychodziły tak niesamowicie. Uważam, że rodzice nie mogli dostać lepszego prezentu na rocznicę ślubu.

Komentowanie jest wyłączone.