Dobre ośrodki rehabilitacyjne znajdują się nad morzem

Dobre ośrodki rehabilitacyjne znajdują się nad morzem

Jestem sportowcem. Trenuję judo od kiedy zacząłem chodzić do podstawówki i uwielbiam zdrowy tryb życia. Ostatnio jednak nie zdążyłem dotrzeć na trening na czas, ponieważ przeciągnął mi się wykład z filozofii na uczelni. Dotarłem na niego spóźniony i nie zdążyłem odbyć rozgrzewki co doprowadziło do urazu pleców. Na szczęście czuję się już lepiej, ponieważ wypoczywam nad morzem. Miło jest czasami pozwolić sobie na chwilę relaksu.

Nad morzem można wyleczyć kontuzję

rehabilitacja nad morzemBardzo lubię pływać. Woda jest bardzo przyjemna latem, można się wspaniale zrelaksować racząc się jej dotykiem. Właśnie odbywa się moja rehabilitacja nad morzem. Spodziewałem się, że to będzie mniej przyjemne i będę się nudził, ale jestem bardzo zadowolony. Ośrodek rehabilitacyjny do którego przyjechałem oferuje bardzo dobre warunki. Obsługa jest bardzo miła, a w dochodzeniu do dobrego stanu zdrowia pomagają mi prawdziwi specjaliści. Taką rehabilitację zalecił mi lekarz sportowy, który widywał już urazy pleców podobne do moich. Kręgosłup już mnie tak mocno nie boli, a delikatne ćwiczenia które tutaj wykonuję pomagają mi rozciągnąć ciało. Bardzo przyjemne są także zdrowotne masaże, które mam tutaj zapewnione. Spodziewam się, że po takiej rehabilitacji szybko stanę na nogi i będę mógł wrócić na matę, by dalej rozwijać swoje umiejętności. To dla mnie bardzo ważne, ale dzięki dobrej opiece nie mam wątpliwości, że wszystko niedługo znów będzie w jak najlepszym porządku.

Ostatnio pojechałem na duży turniej do Berlina i udało mi się zajął trzecie miejsce. Byłem naprawdę zadowolony i wiem, że nie byłbym w stanie tak szybko wrócić do czynnego uprawiania sportu gdyby nie rehabilitacja, którą odbyłem. Wspaniale bawiłem się nad morzem i wypocząłem jak nigdy dotąd. Jeśli kiedyś będę miał znów kontuzję, na pewno wrócę w to samo miejsce. Dobrze się mną tam zajęli.

Komentowanie jest wyłączone.