Dietetyczny catering dla każdego

Dietetyczny catering dla każdego

Uwielbiam spędzać czas na przeglądaniu nowości na rynku. Ostatnio nie pracuję od jakiegoś czasu i mam dużo wolnych dni. Spędzam je na spacerowaniu i różnych rozrywkach, odwiedzam moje stare przyjaciółki oraz sprzątam w domu. Jednak jest coś, czego nigdy nie będę potrafiła robić i jest to gotowanie. Straszna ze mnie kucharka.

 Zdrowie ponad wszystko- super katering

zdrowy catering dietetyczny warszawaMimo to, że nie nadawałam się do gastronomii, lubiłam jeść zdrowo. Dlatego jak zobaczyłam w internecie, że jest coś takiego jak zdrowy catering dietetyczny warszawa,to od razu postanowiłam poczytać, o co w tym chodzi. Polegało to na tym, że zamawia się pakiet posiłków na kilka dni. Każdego dnia otrzymuje się pięć posiłków- śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Można ustalić sobie ilość kalorii, jakiej nie chcemy przekraczać. Było to super wyjście, ponieważ dzięki temu dostarczaliśmy organizmowi wszystkiego co potrzebne, bo dieta ta była odpowiednio zbilansowana, i jeszcze w dodatku można było sobie trochę schudnąć. Nie zastanawiałam się długo i wykupiłam próbny pakiet na tydzień. Byłam ciekawa, czy potrawy będą mi smakować. Każdego dnia przeglądałam sobie menu, by sprawdzić, co nam zaserwują. Byłam zaskoczona, że potrawy są tak różnorodne. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i urozmaicali posiłki, żeby nikomu się nie znudziło jedzenie ciągle tego samego. Gdy już dostałam pierwsze pudełko, bardzo mi smakowało i byłam zadowolona, bo w końcu będę mogła jeść normalne posiłki bez wychodzenia z domu.

Jestem szczęśliwa, że nie muszę gotować. I tak wszystkie próby kończyły się fatalnie. Teraz kurier przywozi mi codziennie zestaw pysznego jedzenia, które mogę skonsumować o określonych porach. Wszystko jest bardzo zdrowe i na pewno pozytywnie odbije się na mojej wadze.

Komentowanie jest wyłączone.