Czym jest baza pod podkład?

Czym jest baza pod podkład?

Wykonywanie makijażu nie jest łatwym ani szybkim zadaniem. Trzeba wykonać wiele czynności, zanim się rozłoży dobrze kolejne warstwy makijażu. Jedną z nich jest podkład na twarz. Niestety położony bezpośrednio na skórę nie tylko jej nie zakrywa, ale uwydatnia jej niedoskonałości i szybko schodzi. Czego zatem powinno się używać, by uniknąć tego efektu?

Po co stosuje się bazę pod podkład?

catrice prime and fine bazaJednym z zabiegów, jakie wykonuje się w celu upiększenia swojej cery i ogółem twarzy, jest nakładanie na nią podkładu. Jeśli jednak chce się, by wyglądał na twarzy, jak powinien, sądząc po reklamach, to najpierw trzeba nałożyć bazę pod podkład. Jest to substancja, która ma wchłonąć w skórę, wygładzając niedoskonałości i nadając świeży i przyjemny wygląd. Ważne by baza miała właściwości odpowiadające za wchłanianie sebum, wyrównywanie kolorytu skóry i wygładzenie niedoskonałości. Właśnie takie właściwości posiada catrice prime and fine baza. Po jej nałożeniu podkład nie tylko wygląda bardzo dobrze, ale również utrzymuje się na dużo dłużej. Baza ta jest lekka i nakłada się ją bardzo przyjemnie. Delikatna formula musu sprawia przyjemność podczas aplikacji i codziennego stosowania przed makijażem. To najlepszy sposób, by zadbać o kondycję skóry i nie zanieczyszczać ją elementami makijażu. To właśnie dzięki bazie makijaż schodzi szybko i nie pozostawia po sobie żadnych śladów na skórze. Cala baza sprawia, że podkład łatwo usunąć po prostu przecierając skórę wacikiem nasączonym płynem do demakijażu.

Każda twarz wygląda lepiej, jeśli nałoży się umiejętny makijaż, ale i każda skóra średnio znosi codzienne zanieczyszczanie jej substancjami barwiącymi. Łatwo wówczas o zatkanie porów i wysyp brzydkich pryszczy. Dlatego stosuje się bazę, która jest ścianą między makijażem, a bezpośrednio skórą.

Komentowanie jest wyłączone.