Chlebak idealnie pasuje do mojej kuchni

Chlebak idealnie pasuje do mojej kuchni

Jakiś czas temu kupiłam sobie moje pierwsze mieszkanie. Mieszkanie nie jest duże ale jak na warunki warszawskie jest dla mnie idealne. Cena była dosyć wygórowana ale to jest związane z faktem, że mieszkanie znajduje się w centrum. Wszędzie będę miała blisko. Moje zarobki są dosyć wysokie i dlatego zainwestowałam w swój kąt.

Dostałam od mamy piękny chlebak

metalowy chlebakWczoraj przyjechała do mnie moja mama, która do tej pory nie miała możliwości żeby zobaczyć jak mieszkam. Do mieszkania wprowadziłam się miesiąc temu ale mama nie mieszka w Warszawie a obowiązki zawodowe nie pozwoliły jej na wcześniejszy przyjazd. Mama wiedziała jak wygląda moje mieszkanie. W jakich tonacjach jest urządzone. Wiedziała również, ze jeszcze wiele mi brakuje. Przyjechała do mnie z pięknym chlebakiem, który oczywiście idealnie wkomponował się do mojej kuchni. Metalowy chlebak jest sporych rozmiarów i idealnie pasuje na blacie obok lodówki. W chlebaku będę mogła na spokojnie schować chlebek czy bułki. Staram się dobrze odżywiać i lubię świeże pachnące pieczywo. Do tej pory nie mogłam się zdecydować jaki chlebak sobie kupić i ciesze się, że mama podjęła za mnie tą decyzje. Prezent idealnie trafiony i bardzo ucieszyłam się, że będziemy mogły spędzić trochę czasu razem. Musimy nadrobić zaległości a ja będę mogła mamie pokazać nie tylko moje mieszkanie ale także okolicę, w której się ono znajduje. Wracając ze spaceru kupiliśmy pieczywo, które od razu po przyjściu schowałam do nowego chlebaka. Na chlebaku znajdowały się różne motywujące napisy. 

Bardzo spodobał mi się te pozytywne komentarze, które będą mnie motywowały do codziennych obowiązków. Chętnie teraz będę robiła sobie kanapki, bo chlebak będzie mi się kojarzył z moją mamą, którą rzadko widuję ze względu na inne miejscowości w których mieszkamy. 

Komentowanie jest wyłączone.