Cena pierścionka była bardzo interesująca

Cena pierścionka była bardzo interesująca

Jak każda kobieta uwielbiam biżuterię i mogłam bym mieć jej całe mnóstwo. Owszem, sporo mam tego w domu, ale każdy komplet wybieram zawsze bardzo uważnie. Lubię mieć dużo biżuterii, która dla mnie jest ważnym elementem mojego codziennego wyglądu.

Niska cena pierścionka z bursztynem 

pierścionek z bursztynem w niskiej cenieMam bardzo mało pierścionków, ponieważ do tej pory nie znalazłam zbyt wielu, które pasowałyby mi do reszty biżuterii. Często odwiedzam swój ulubiony sklep z biżuterią i sprawdzą co nowego się pojawiło. Tym razem moją uwagę przykuł pierścionek z bursztynem w niskiej cenie, który pasowałby to wielu moich stylizacji. Ciekawa byłam czy dostępny jest mój rozmiar. Od razu poprosiłam sprzedawcę, by to dla mnie sprawdził. Ten pierścionek z bursztynem w niskiej cenie był wyjątkową okazją, której nie mogłam zmarnować. Noszę rozmiar numer dwanaście i liczyłam, że sprzedawca taki ma. Była dwunastka co mnie uradowało natychmiast. Kiedy przymierzyłam ten pierścionek to już wiedziałam, że muszę go mieć. Poprosiłam o zapakowanie, ale jeszcze rozejrzałam się po sklepie. Kto wie, czy coś jeszcze mi w oko nie wpadnie. Skoro udało się dostać pierścionek z bursztynem w niskiej cenie to czemu nie kupić czegoś jeszcze? Zostało mi przecież sporo gotówki do wydania. Znalazłam jeszcze kolczyki z takim samym bursztynem i też je kupiłam. Z moim nowym pierścionkiem będą tworzyć idealną całość. Ze sklepu wyszłam bardzo zadowolona i już nie mogłam się doczekać aż pochwalę się swojej przyjaciółce tak udanymi zakupami. Na pewno będzie zachwycona.

Od tamtego czasu znalazłam jeszcze kilka pierścionków, które bardzo mi się podobały i oczywiście je kupiłam. Mam tak dużo biżuterii teraz, że przez jakiś czas planuję nic więcej nie kupować. Nie zdążę wszystkiego pewnie nawet założyć.

Komentowanie jest wyłączone.