Budowa domu – wykończenia wnętrz kielce

Budowa domu – wykończenia wnętrz kielce

próbka-wykańczanie-wnętrzOd jakiegoś czasu przymierzałem się do budowy swojego własnego domu. A że jestem mieszkańcem województwa świętokrzyskiego to postanowiłem budować swój dom przy stolicy województwa czyli pod Kielcami. Zebrałem wszystkie potrzebne do tego dokumenty z urzędu miasta i gminy, pozwolenia.

W budowie przychodzi czas na wykończenia wnętrz tak i było w tym przypadku podczas budowy w kieleckim.

Wszystko zostało pomierzone przez geodetów tak jak się należy. Tak jak już wcześniej wywnioskowałem z rozmów z ludźmi, którzy przede mną stawiali swoje wymarzone cztery ściany budowa samego domu to jest około jedna trzecia wszystkich wydatków związanych z budową. Bardzo dużo pomagała mi rodzina i znajomi no i oczywiście była wynajęta firma, która się tym zajmuję. Po postawieniu domu, który stanął dość szybko dzięki dużej ilości osób, jakie były zaangażowane w budowę przyszedł czas na wykończenia wnętrz kielce wszystkich pokojów w domu. Dopiero z tym zaczęła się prawdziwa zabawa. Wylewanie podłóg, zacieranie ścian. Wszystko to robione było jeszcze przez wynajętych budowlańców. Kolejną czynnością, którą chciałem zrobić było wykończenie łazienki. Do tej czynności wynająłem specjalnego pracownika, który specjalizował się tylko w tym czyli wykończeniach łazienki. Glazura została położona tak, jak powinna być to znaczy bardzo dobry poziom wykończenia. Również montaż prysznica, zlewu itp. Cała łazienka została bardzo dobrze wykonana. Następnie wziąłem się za malowanie ścian a dopiero następnie za kładzenie podłóg. Na parterze były to kafelki a na górze wszystkie pomieszczenia oprócz łazienki zostały wykończone panelami.

Pozostało zakupić i złożyć wszystkie brakujące meble do pokoi, wykończenie elektryki, oświetlenia itp. Budowa domu to nie jest taka prosta sprawa. Jednak mając już swoje własne cztery ściany każdy myśli tylko o tym, żeby najbliższe remonty jakich będzie oczekiwał nasz dom były jak najdalej odsunięte w czasie.

Komentowanie jest wyłączone.