Biała komoda w salonie

Biała komoda w salonie

 

Moja mama przeprowadziła się do nowego mieszka za moją namową. Do tej pory sama mieszkała w dużym domu i płaciła sporo za jego utrzymanie. Udało mi się namówić na zmiany, które miały przynieść jej oszczędności. Mama po dłuższym czasie zgodziła się wyprowadzić z domu na wsi.

Wybór białej komody do salonu

białe komodyMoja mama kupiła sobie mieszkanie w centrum Bydgoszczy i dzięki temu wszędzie miała blisko. Poprosiła mnie, żebym pomogła jej urządzić salon, bo nie miała pomysłu na jego umeblowanie. Salon był dość jasnym pomieszczeniem, ale uznałam, że warto byłoby go jeszcze rozjaśnić. Zrezygnowałam z ciężkich zasłon na rzecz rolet, co mamie się spodobało. Wpadłam na pomysł, żeby pod oknem ustawić białą komodę, która miała idealnie pasować do całości wystroju. Uważałam, że to idealny pomysł zwłaszcza, że widziałam piękne białe komody w sklepie, który ostatnio odwiedziłam. Zapytałam mamę, czy będzie jej odpowiadała biała komoda w salonie, ale mama nie potrafiła się określić. Właściwie, to sama urządzałam całe jej mieszkanie i nie powinnam od niej wymagać podjęcia nagłej decyzji. Wybrałam się do tego sklepu z meblami, żeby obejrzeć białą komodę, którą zamierzałam kupić. Komoda była wykonana z prawdziwego drewna. Miała piękne złote klamki w kształcie kul i nieco ciemniejszy blat- był to kolor beżowy, identyczny jak panele. Komoda biała była tak piękna i dość duża, że od razu zdecydowałam się ją kupić. Wiedziałam, że właśnie ten model idealnie będzie pasował w salonie.

Kiedy mama pojawiła się w swoim umeblowanym przeze mnie mieszkaniu, to aż zaniemówiła z wrażenia. Nawet nie spodziewała się, że tak pięknie urządzę jej salon. Oczywiście nawet nie zdziwiło mnie, że biała komoda spodobała jej się najbardziej. Była ona przecież bardzo stylowa.

 

Komentowanie jest wyłączone.