Bezpieczne naklejki na ścianę

Bezpieczne naklejki na ścianę

W pokoju maluchów często znajdziemy mnóstwo zabawek, które zajmują dzieciom całe popołudnia. Poza nimi są też pewne elementy dekoracyjne, które mogą być w formie obrazków, napisów czy łańcuszków. Jednakże najbardziej oryginalne są naklejki.

Jaki wzory mają naklejki na ściany?

naklejki na ścianę do pokoju dzieckaDzieci nierzadko się utożsamiają z bohaterami ulubionych bajek i wielbią je ponad wszystko. Dlatego też często je mają w swoich pokojach w formie przytulanek, zabawek czy nawet nadrukowanych na pościeli. W niektórych przypadkach możemy nawet spotkać tapety z nadrukowanymi postaciami z bajek. Innowacyjnym i tanim sposobem na dekorowanie pomieszczeń są naklejki na ścianę do pokoju dziecka, które mogą mieć niemalże dowolne wzory i rozmiary. Ich nanoszenie na różne powierzchnie jest dziecinnie proste, dlatego nawet kilkulatki sobie poradzą z tym zadaniem. Naklejki są produkowane na samoprzylepnej folii PCV i wystarczy je delikatnie podważyć i nanieść na dowolną równą powierzchnię. Mocny klej umożliwia przytwierdzenie naklejki do ściany, szyby, lustra czy drewna. Dzięki takiej metodzie, możemy w prosty i tani sposób sprawić, że pokój malucha stanie się jego indywidualnym królestwem. Naklejki najczęściej sprzedawane są w formie zestawów składających się od kilku do nawet kilkudziesięciu elementów. W sprzedaży znajdziemy na przykład naklejki przedstawiające układ słoneczny, przyrodę, zwierzęta czy pojazdy i statki. Można także mieć własne, unikalne wzory naklejek, które sami zaprojektujemy i zlecimy do wydruku.

Wiele drukarni i firm poligraficznych, umożliwia klientom realizację indywidualnego zlecenia na naklejki na ścianę, ponieważ jest coraz większe zapotrzebowanie na nie. Można z nich wykonać napis nad łóżkiem dziecka, ale można też udekorować pustą ścianę.

Komentowanie jest wyłączone.