Bardzo dobre treningi biegowe w Krakowie

Bardzo dobre treningi biegowe w Krakowie

Mój siostrzeniec chodzi do szkoły sportowej. W sumie to już od najmłodszych lat widać było, że jest bardziej sprawny fizycznie od swoich rówieśników. Siostra od najmłodszych lat starała się też wspierać jego rozwój i w jakiejś dziedzinie go ukierunkować. Spotykała się w tym celu z pewnym trenerem, który sprawdzał indywidualnie predyspozycje chłopca.

Najlepsze treningi biegowe w Krakowie

efektywne treningi biegowe w KrakowieOkazało się, że jest bardzo szybki i naprawdę dobrze biega. Dlatego też zaczął uczęszczać na efektywne treningi biegowe w Krakowie, które prowadził świetny trener. On zresztą stwierdził, że siostrzeniec jest bardzo utalentowany i w przyszłości może odnieść sukces. Oczywiście jeszcze wszystko zależy od tego jak to będzie po okresie dojrzewania bo jest to okres przełomowy i wtedy może się wiele wydarzyć. Siostrzeniec w tym momencie ma praktycznie codziennie te treningi a siostra go na nie wozi. Wspiera syna w tym co lubi także nie jest to dla niej żaden problem. Te treningi sprawiły, że siostrzeniec zrobił się jeszcze bardziej zdyscyplinowany niż był wcześniej. On doskonale wie, że od razu po zakończonych lekcjach musi odrobić pracę domową bo potem muszą jechać na trening. Nie może robić tego wieczorem bo jest zmęczony i po treningu idzie szybo spać. Te treningi to świetna sprawa. Podobno gdy są wakacje to siostrzeniec także najchętniej chodziłby tak samo na nie często jak wcześniej.Jednak siostra chce żeby miał też jakiś czas żeby odpocząć od tego.

Zresztą jest też to zdanie tego trenera. Uważa, że wszystko trzeba robić z umiarem. Siostra mówiła mi, że te treningi są zorganizowane bardzo profesjonalnie. I jest zadowolona z tego. Ten trener jest jej zdaniem świetny i pewnie siostrzeniec nie znalazłby nigdzie lepszego. Zresztą jest on też dla niego autorytetem.

Komentowanie jest wyłączone.