Atrakcyjna czapka od marki Mitchell and Ness

Atrakcyjna czapka od marki Mitchell and Ness

 

Ostatnio byłem z mamą na zakupach i bardzo spodobały mi się pewne czapki. Są naprawdę świetne i pasują akurat do mojego hip-hopowego stylu. Mama jednak nie była nimi zachwycona. Zastanawiam się więc, jak ją przekonać, żeby kupiła mi jedną z tych czapek.

Zalety czapki Mitchell and Ness

Czapka od Mitchell and NessNie wiem czy będzie to łatwe, bo czasami niestety nie zgadzamy się z mamą w kwestiach mojego ubioru. Czasami w końcu mi ustępuje, ale nieraz zdarza się tak, że prowadzimy poważną dyskusję. No nic dziwnego, mamy zwykle nie lubią na przykład luźnych w kroku spodni, które ja z kolei uwielbiam. Jeśli jednak chodzi o czapki, to mama przeważnie długo nie oponuje. Mówi tylko, żebym nie nosił ich w pomieszczeniu. Myślę, że to akurat jest rozsądne podejście. Zawsze ubieram czapki jedynie na dworze. Wiadomo, że w budynku to niekulturalnie chodzić w czapce. Poza tym obecnie upatrzyła mi się typowo zimowa odmiana nakrycia głowy. Czapka od Mitchell and Ness przydałaby mi się również ze względu na to, że po prostu w niej byłoby mi ciepło. Oczywiście, nie jest to główna przyczyna, dla której chcę mieć ten produkt. Najważniejsza jest taka, że po prostu podoba mi się on wizualnie. Jeśli będę jednak musiał używać jakichś argumentów, aby przekonać mamę, to na pewno ten z zapewnieniem mi ciepła będzie dobry. Może jednak nie będzie trzeba. Mam nadzieję, że mama weźmie pod uwagę mój gust, bo w końcu ta czapka ma się podobać mnie, a nie jej. Zwykle jest kochana i w końcu zgadza się na takie ubranie jak mi się marzy. Różnie to może być jednak.

Mimo wszystko cieszę się, że byłem na tych zakupach i zobaczyłem tę czapkę z nowej kolekcji na półce. Jest naprawdę stylowa i być może będę ją miał. Koledzy wtedy zzielenieją z zazdrości, bo wszyscy tak uwielbiamy produkty firmy Mitchell and Ness. Mam nadzieję, że tak niedługo będzie.

 

Komentowanie jest wyłączone.