Agregaty chłodnicze w sali konferencyjnej

Agregaty chłodnicze w sali konferencyjnej

 

Nawet nie wiem do końca jak to się stało, że nasza firma tak szybko wzbiła się na wyżyny. Nagle staliśmy się cenieni i nawiązywać z nami współpracę chciały inne przedsiębiorstwa z różnych części naszego kraju. Jako sekretarka nagle miałam mnóstwo rzeczy na głowie, prawdziwy młyn.

Chłodnicze agregaty poprawiły komfort pracy

nowoczesne agregaty chłodnicze w WarszawieFaktu zaskoczenia nie ukrywał również nasz prezes, jednak bardzo się cieszył. Nagle przybyło nam zleceń i kontrahentów a jak wiadomo za nimi przyszły również pieniądze. Taki sukces wymusił na nas pewne zmiany. Musieliśmy zmienić lokum w którym prowadziliśmy swoje biuro. W nowym musiała znaleźć się sala konferencyjna oraz duży gabinet dla szefa – sofa, fotele oraz stolik musiały się tam zmieścić. Kiedy rozmawiałam z projektantem wnętrz na temat wyglądu powiedziałam mu, że warto byłoby zamontować również nowoczesne agregaty chłodnicze w Warszawie. Wiadomo, że narady nie raz potrafią przeciągać się bardzo wiele godzin. Szczególnie latem jest to dość uciążliwe. W oknach zamontowane zostaną wysokiej klasy rolety, jednak one nie zawsze ochronią przed ogromnym upałem. Agregaty chłodnicze były koniecznością. Projektant wnętrz przyznał mi rację i powiedział, że postara się znaleźć taki agregat, który wyglądem będzie idealnie pasował. Nie chcieliśmy aby biuro wyglądało na urządzone bez składu. Prezes pochwalił mój pomysł i powiedział, że cieszy się iż pomyślałam o systemie chłodzenia do biura. Ważny jest komfort nie tylko kontrahentów ale również osób pracujących.

Agregaty chłodzące okazały się dość dużymi maszynami, jednak zatrudniliśmy specjalną ekipę, która w pomieszczeniu socjalnym zamontowała agregat a do innych pomieszczeń zrobiła specjalne rurki i cały system wentylacyjny. Nasi klienci i przedstawiciele innych firm nie będą narzekać na upał. 

 

Komentowanie jest wyłączone.