Agencja digital i tworzenie reklam

Agencja digital i tworzenie reklam

 

Moja firma ostatnio postanowiła zainwestować w rozwój. Może brzmi banalnie, ale poczuliśmy, że trzeba by coś zrobić, aby przedsiębiorstwo stało się bardziej rozpoznawalne. Trzeba było zastanowić się nad tym, jaki przekaz ma nasza firma dla odbiorców i stworzyć dobre kampanie reklamowe. Skorzystaliśmy z pomocy agencji digital.

Propozycje agencji digital

agencja digital warszawaPrzede wszystkim byliśmy zdumieni, że wybrana przez nas agencja podeszła tak kompleksowo do tematu. Oceniliśmy to jako wielki plus. Postanowili zająć się nie tylko reklamą, ale poprawić to, co kulało u nas w firmie także wyżej. Nie mieliśmy spójnej strategii marketingowej, a oni pomogli nam ją stworzyć. Powiedzieli, że to podstawa, jeśli chcemy mieć jednoznaczny wizerunek dla odbiorców. Ciężko bowiem budować rozpoznawalność, jeśli tak naprawdę nie wie się, do kogo chce się mówić i jakim językiem. Następnie agencja digital warszawa zajęła się już propozycjami całych kampanii reklamowych. Dużą uwagę skupiliśmy na Internecie, ponieważ tutaj działania są najtańsze. Jesteśmy firmą ogólnopolską, więc także postawiliśmy na kilka reklam w telewizji, ale tak, jak mówię, Internet miał być naszym głównym medium. W ramach niego musieliśmy unowocześnić naszą wizytówkę, czyli stronę internetową i zacząć bardziej działać w mediach społecznościowych. Firma wykonała dla nas także reklamy i zajęła się ich uruchomieniem. Dobrze, że świadczą takie usługi, bo u nas nie ma jeszcze żadnego eksperta od reklam w wyszukwarce czy tych w social media.

Ogólnie działanie z agencją trwało kilka miesięcy, ale jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni i myślimy o tym, aby podjąć ją na stałe. To pozwala obierać zawsze właściwy kierunek w działaniach reklamowych i marketingowych, a na tym nam zależy. Zaobserwowaliśmy podczas działań znaczny wzrost sprzedaży.

 

Komentowanie jest wyłączone.